Bakırköy Halı Yıkama Fabrikası Profesyonel Kurumsal Halı Yıkama

bakırköy halı yıkama hakkımızda

Bakırköy halı yıkama bakırköy bahçelievler yeşilyurt florya yeşilköy bölgelerinde hizmet vermekte olan kurumsal halı yıkama fimasıdır.

Halılarınız itinayla halı yıkama makinelerimizde kendi yerimizde konusunda uzmanlaşmış personellerimizle yıkanarak söz verilen gün ve saate teslim edilir. Halılarınızdaki tüm tamirat overlok vb. işlemler uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. Halılarınız bakırköy halı yıkama fabrikasında firmamızın önem verdiği güvenilir kaliteli hızlı ve sözüne sadık hizmet anlayışıyla el değimeden makine parkurumuzda yıkanır ve özel kurutma odalarımızda uzman personelimiz tarafından gözedilerek kurutulur.

Bakırköy halı yıkama halı temizliği'nin ne kadar önemli olduğunu hijyenin nekadar ihitiyaç olduğunu bilmektedir. Firmamız kurulduğu günden bu yana halı yıkama sektöründeki hijyen ve diğer eksiklikleri görmüş sektöre yön vermeye başlamıştır.

Bakırköy halı yıkama firmamız sözün ne kadar önemli olduğununda farkındadır belirtilen gün ve saate halılarınızı teslim alıp aynı titizlikle tesim etmektedir. Bakırköy halı yıkama tüm yıkama ve tamirat işlemlerini bünyesindeki uzman kadrosuyla yapmaktadır.

WhatsApp Merhaba